Skip to content

فرصت های شغلی حوزه کشاورزی در جهرم

  فرصت های شغلی حوزه کشاورزی در جهرم

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جهرم گفت: ۱۰۹ هزار نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در شهرستان جهرم و خفر در حوزه کشاورزی مشغول به فعالیت هستند.

  به گزارش خبرنگار مهر، علی جوکار در دیدار با اصحاب رسانه و خبرنگاران جهرم اظهار داشت: حوزه کشاورزی در شهرستان بسیار بزرگ و گسترده است و جهرم در این حوزه بسیار موفق و فعال بوده است.
  وی افزود: اقدامات خوبی در بحث صنایع تبدیلی، زراعت، طیور و دام، مرکبات و … در شهرستان جهرم صورت گرفته است.
  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جهرم با بیان اینکه در بخش کشاورزی، محصولات باغی، مرکبات، سورتینگ مرکبات، تولید خرما و ماهی گرمابی در رتبه اول استان قرار داریم، بیان کرد: همچنین در بخش تولید عسل و تخم مرغ جهرم در رتبه دوم استان قرار دارد.
  جوکار گفت: ۱۰۹ هزار نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در شهرستان جهرم و خفر در حوزه کشاورزی مشغول فعالیت هستند.
  وی ادامه داد: کود شیمیایی برای کشاورزان تأمین شده و در حال توزیع بین کشاورزان شهرستان هستیم.
  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جهرم بیان کرد: نرسیدن نهاده‌ها و نبود ارز کافی موجب نوسان قیمت مرغ و گوشت شد و حتی برخی از مرغداران ضرر کردند که در حال برطرف کردن مشکل کمبود و نهاده‌های دامی مرغداران هستیم.
  جوکار افزود: افزایش هزینه تولید هم موجب افزایش قیمت نرخ مرغ شده بود و اکنون با پیگیری‌های صورت گرفته و تلاش برای اخذ نهاده‌های دامی برای مرغداران، به زودی کاهش متعادل شدن قیمت مرغ و تخم مرغ در شهرستان خواهیم بود.
  وی با بیان اینکه تمام باغ شهرهای شهرستان از لحاظ قانونی غیر مجاز هستند و امور اراضی در حال پیگیری برای رفع مشکل این قضیه خواهد بود، اعلام کرد: چند حکم در خصوص باغ شهری‌های غیر مجاز صادر شده و به زودی پس از رأی صادره از دادگاه تجدید نظر شاهد مراحل قانونی تخریب آنان خواهیم بود.

  4 thoughts on “فرصت های شغلی حوزه کشاورزی در جهرم”

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *